Ból żołądka i dwunastnicy rok po leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy

mam pytanie co mam robić leczę się ponad rok na żołądek wrzody dwunastnicy w sierpniu po gastroskopi było dobrze gastrologa mam dopiero w styczniu biorę leki nolpaza 20 mg i zirid 50 mg miałam bakterie pylori w kwietniu strułam teraz w sierpniu nie było jestem na diecie i znów boli mnie brzuch żołądek i dwunastnica pod lewym żebrem biegunki nie mam tylko żle sie czuje jestem słaba i często bym spała dziękuje z góry za odpowiedż

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny dotychczasowych badań dodatkowych, dlatego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję do czasu wizyty u gastrologa poradzić się lekarza rodzinnego.