Bolesność żołądka a wrzody dwunastnicy

Witam Serdecznie,od przeszło ty.nie mogę sobie poradzić z bólem chyba żołądka,mam wrzody na dwunastnicy,biorę controlog 20 ,teraz helicid,jednak teraz ból to chyba nie wrzody ;(ból pod prawym żebrem oraz w dołku robiłam gastroskopie oraz usg i nic takiego (orócz wrzodów nie wyszło)dodam,iz ostatnio miałam kilka nerwowych chwil ,dochodzi również bezsenność ,zimne dłonie oraz większa potliwośc,uczucie ziemniaka w gardle ,mam również guzki na tarczycy podobno bez zmian og.będę wdzięczna za odp.

Witam serdecznie,

radziłabym poradzić się lekarza rodzinnego. To wygląda mi na jakieś trudności na tle hormonalnym. Konieczna będzie dalsza diagnostyka pod okiem specjalisty.

Pozdrawiam