Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból żołądka i niesmak w ustach podczas przyjmowania leku Tetralysal

Witam Lekarz przepisał mi na trądzik pospolity antybiotyk o nazwie tetralysal i mam go przyjmować przez 32 dni Biorę lek od półtora tygodnia i zaobserwowałem u siebie lekki ból żołądka i niesmak w ustach w związku z powyższym chciałbym się zapytać czy mam przerwać kuracje na jakiś czas czy może odstawić ten lek całkowicie Przebywam obecnie za granica i do lekarza prowadzącego mogę się udać dopiero za 3 tygodnie dlatego proszę o pomoc tutaj Z góry dziękuje Pzdr serdecznie
MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Decyzję należy oprzeć na podstawie nasilenia objawów. W takim przypadku warto spróbować łączyć przyjmowanie leku z posiłkami. Jeżeli jednak objawy są bardzo dokuczliwe lub się nasilą prosze przerwać kurację.

0

Proszę zgłosić te objawy lekarzowi .Czy przyjmowany jest lek osłonowy?

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy