Ból żołądka po wypróżnieniu się

Witam. Od jakiegoś czasu odczuwam ból żołądka po wypróżnieniu się. Wypróżniam się zazwyczaj co drugi dzień, czasem codziennie. Stolce czasami są luźne, czasem nie, nie ma reguły. Dawniej bóle te odczuwałam raz na jakiś czas, teraz praktycznie po każdym załatwieniu się. Trwają one kilka godzin... Co może być tego przyczyną? Oraz jak pozbyć się bólu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięć.