Ból żołądka promieniujący w prawą stronę jamy brzusznej

ból żołądka który promieniuje w prawą strone pieczenie jakby w środku żołądka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Może mieć Pan chorobę wrzodową żołądka bądź dwunastnicy ale także wiele innych schorzeń może imitować takie objawy. Proszę w pierwszej kolejności o konsultację z lekarzem rodzinnym celem wykonania badania fizykalnego i ewentualnych badań dodatkowych. Pozdrawiam