Co może oznaczać silny ból żołądka?

Witam, trzecią noc z rzędu męczy mnie ostry, rozdzierający ból żołądka. Promieniuje do klatki piersiowej. Jestem karmiącą mamą. Jaka może być przyczyna? Dodam, że za pierwszym razem pomogło mi zjedzenie serka homogenizowanego.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mogą to być objawy choroby wrzodowej żołądka. Powinna Pani udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Być może niezbędna będzie konsultacja gastrologiczna.