Ból żołądka a duszności po jedzeniu i bóle pleców

Od jakiegoś czasu męczy mnie ból żołądka.Zaczeło się od duszności po jedzeniu i bólów pleców.Myślałam że to nerwica,ale lekarz psychiatra stwierdzil ze to nie są objawy nerwicowe a drugi potwierdził,Nie wiem co mam robic wszystkie badania wyszły dobrze morfologia tsh. Najbardziej dokucza mi w pozycji stojącej ,ponieważ pracuje fizycznie.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dolegliwości bólowe mogą mieć podłoże gastrologiczne, dlatego sugerowałbym kontakt z internistą/gastrologiem i wykluczenie przede wszystkim choroby wrzodowej żołądka, kamicy żółciowej, zapalenia trzustki. Diagnostykę można rozpocząć od wizyty u lekarza rodzinnego.