Silny ból w żołądku

Dzień dobry mam silny ból w dołku gdzie mieści się żołądek , trzustka gdy zwymiotuję pokarm przechodzi ból mam chory woreczek żółciowy w którym są kamienie czy to może być powodem bólu ból jest tak ostry czym można go uśmierzyć żadne leki nie pomagają Proszę o odpowiedz z góry dziękuję bardzo !

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe wymagają pilnej diagnostyki i konsultacji lekarskiej. Jak najbardziej może być to wynik kamicy pęcherzyka żółciowego. Może być to jednak także wyraz schorzeń trzustki czy też innych chorób przewodu pokarmowego. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza! Być może konieczna będzie nawet pilna hospitalizacja!