Ból żołądka przy głębokim wdechu

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że budząc się rano przy głębokim oddechu doskwiera mi ból żołądka. Co to może być? Wcześniej pracowałem na farmie przy zbiorach owoców przez jakieś pół roku ale już od ponad miesiąca pracuję w magazynie i wykonuję naprawdę bardzo lekką pracę. Jeśli chodzi o odżywianie to wydaje mi się, że w miarę normalnie się odżywiam, sam przygotowuję potrawy w domu może nie jakoś bardzo zdrowo ale jem raczej tradycyjne potrawy "jak u mamy". Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe żołądka mogą być wynikiem choroby refluksowej, zapalenia błony śluzowej żołądka jak i innych nieprawidłowości. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który wdroży prawidłowe leczenie. Najpewniej będzie to jednak preparat z grupy IPP.