Ból żołędzi i grzybica

Witam. Mój narzeczony od paru miesiecy narzeka na ból żołędzia , nie dawno przeszedł badania i okazało sie ze ma grzybice od ponad 3 miesiecy nie mamy seksu a on stosuje maść od miesiaca i nadal go boli.. Co ma dalej zrobic? Gdzie ma się udać??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku efektów leczenia należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Po zbadaniu zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.