Ból żyły na łydce po treningu

Witam, Nad łydką przechodzi mi żyła(od bardzo dawna od małego) TA żyła nie ma innego koloru jak się pojawia to podczas traninu i jako taka idaca zyła górkaw kolorze skóry nie przebija jej. LEcz od pewnego czasu boli mnie nie wiem co.. alnbo własnie łydka albo żyła.. Do jakiego lekarza powiniemen się wybrać..? Nie chcę iśc do lekarza 1 kontaktu ponioeważ ostatnio (2 dni temu) wypisał mi skierowanie do kardiologa i mógłby pomyśleć że sam szukam sb choroby itd...dlatego wolę sam się gdzieś zapisać

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć I odpowiednio pokierować. może się Pan udać do lekarza chirurga naczyniowego.