Boląca narośl na przedsionku pochwy

Witam Wczoraj wyczułam dziwną bolącą narośl na przedsionku pochwy. Dzień przed tym współżyłam. Mam zdiagnozowane tyłozgięcie macicy. Piszę gdyż przestraszyłam się iż wyczytałam, że może to być opryszczka płciowa. Jestem jeszcze bardziej przestraszona, gdyż podobno objawem tej opryszczki są bóle pośladków i ud( a takie właśnie mam) . Dolegliwości mam od wczoraj( stosunek był przedwczoraj) Dzisiaj dolegliwości jeszcze są ale już w mniejszym. Proszę o poradę. Jestem przerażona :(

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.