Bolące piersi

Witam! Od dwóch tygodni bardzo bolą mnie piersi, zwłaszcza z prawej strony i bardziej z boku. Czasem odczuwam tak jakby piekący ból właśnie z prawej strony. Dodam, że są bardzo nabrzmiałe. Zrobiłam sobie nawet test ciążowy i był negatywny. Zaczynam się martwić, co to może być? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety, bez możliwości zbadania pacjenta trudno jest coś powiedzieć na temat przyczyny dolegliwości. Ból piersi może być spowodowany różnymi przyczynami - zaburzeniami hormonalnymi albo niezwiązanym bezpośrednio z piersiami zapaleniem mięśni międzyżebrowych lub nerwobólem.

W razie utrzymywania się dolegliwości proponuję wizytę u lekarza rodzinnego lub ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie