Ból w dole prawej piersi

Witam. Od jakiś dwóch miesięcy pojawia się u mnie ból w dole prawej piersi - jakby na tej kości na końcu piersi. Jest to ból, który się pojawia około połowy cyklu, trwa pare dni, a następnie przed okresem i też trwa kilka dni. Boli mnie jakby w jednym miejscu, tak jakby docisnąć pod samą piersią do kości, tylko w tym miejscu. Mam 25 lat, co to może być, proszę o pomoc.

25 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Ból piersi to częsta przypadłość kobiet, związana zazwyczaj ze zmianami hormonalnymi, jakie zachodzą podczas cyklu miesiączkowego. Uważam, że powinna Pani zgłosić się do ginekologa, który Panią zbada, zbierze dokładny wywiad i ustali jaka może być przyczyna bólu i jakie najlepiej zastosować postępowanie lub leczenie.

Pozdrawiam serdecznie