O czym świadczy ból brzucha i wydzielina z piersi?

Mam dziwny problem. 13 grudnia rozpoczęła mi się miesiączka. 26 grudnia współżyłam z mężem bez zabezpieczenia. Mój cykl owulacyjny to zwykle 30 dni. Od dwóch dni czuję ból prawego jajnika i takie dziwne bulgotanie w podbrzuszu. Wiem, że to za wcześnie, ale zrobiłam już nawet test ciążowy, gdyż obawiam się niechcianej w tej chwili ciąży. Test negatywny. Problemem jest również to, że dwa dni temu podczas badania piersi zauważyłam, że z obydwu sutków (co prawda w małej ilości) wydobywa się ciemnozielona wydzielina. Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Jestem już tak zestresowana, że odczuwam nawet najmniejsze ukłucia w podbrzuszu. Proszę o pomoc!

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Zdecydowanie doradzam rychłe zgłoszenie sie do ginekologa. Szczególnie niepokojąca jest wydzielina wydobywajaca się z gruczołów piersiowych, jednak całokształt objawów wymaga diagnostyki.

Pozdrawiam