Dziwny kolor okresu

Zauważyłam, że coś dziwnego dzieje się z moim okresem (od jakiegoś czasu, 3 m-ce). Mianowice okres ma dziwny ciemnobrązowy kolor pierwszego i ostatniego dnia. Okres mam regularnie i trwa on zazwyczaj 4-5 dni. Ostatnio zrobił się bardzo skąpy. Kilka dni przed okresem boli mnie bardzo kręgosłup w okolicy lędźwiowej i podbrzusze, a dokładniej lewy jajnik. Często podczas zwykłego przeziębienia dokucza mi ból jajników i kręgosłupa. Jakieś 2 lata wstecz mój lekarz odkrył u mnie nadżerkę. Została ona zaleczona.

Redakcja abcZdrowie

Skoro opisane przez Panią dolegliwości bólowe pojawiły się po raz pierwszy, warto przeprowadzić badanie ginekologiczne. Szczególnie, że jeśli dobrze zrozumiałam nie była Pani u ginekologa od dwóch lat.