Proszę o interpretację mojego USG

Proszę o interpretację mojego USG: Macica w przodozgięciu stan po przebytych dwóch cięciach cesarskich. Trzon o wym. 63mm50mmx59mm nieregularny echogenicznie, szczególnie w zakresie ściny przedniej. Endometrium o szer. 16mm hiperechogenne niejednorodne. jajnik lewy o wym. 28mmx15 mm bez zmian w echogeniczności janik prawy o wym. 23mm x 15mm bwz zmian w echogenicznosci. Proszę o odpowiedź.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl
--