RTG stopy - proszę o ocenę

W kościach stopy zmian ogniskowych nie stwierdza się, wyciągnięcia kostne na brzegach powierzchni stawowych stawu śródstopno-paliczkowego palucha. Dziękuję.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć - jest to niezgodne z regulaminem naszego serwisu.
Lekarz bez zbadania pacjenta, nie znając objawów ani przyczyny wykonania badania nie może poprawnie zinterpretować wyników.
Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem ortopedą, który zlecił wykonanie badania, on będzie mógł najlepiej ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl