Biała wydzielina z sutków - czy to rak piersi?

Mam 12 lat. Z moich sutków (nie miałam okresu) czasem, b.rzadko, kiedy nacisnę wydobywa się biała wydzielina, b. mało jej jest, nie jest płynna ani nic. Tak jak niektóre małe zaskórniki, wydzielina jest biała. Pomocy!

Co to może być?

Witam serdecznie.

Wydzielina z piersi podczas okresu dojrzewania może być wynikiem zaburzeń hormonalnych.
Uważam, że powinnaś odwiedzić lekarza ginekologa. Istnieją poradnie specjalistyczne gdzie przyjmują ginekolodzy dziecięcy specjalizujący się w takich problemach. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma takiej poradni, można udać się do zwykłego ginekologa, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam serdecznie.