Bóle barku i głowy

Od 3 lat walczę już z bólem barku i od kilkunastu lat z bólem głowy. Nie jest tak że głowa boli mnie codziennie ale od czasu do czasu. Jestem młodą kobietą i mam 23 lata. Zdjęcie RTG jak i RM wskazują na zanik lordozy szyjnej i wytworzenie kifozy,odcinek szyjny wykazuje również lewostronne skrzywienie-reszta jest bez zmian.Chodziłam na rehabilitacje. Neurolog stwierdził ze jest wszystko dobrze a bóle barku i głowy to nie jest przyczyna kręgosłupa.Proszę o radę bądź podpowiedz gdzieSięUdaćDalej

Jest Pani młodą kobietą
Zniesienie lordozy i lekka kyfoza kręgosłupa szyjnego, może być wynikiem nieprawidłowej postawy ciała, przymusowej pozycji pochylonej przy pracy , przy komputerze
Ważne regularne ćwiczenia, gimnastyka, dbanie o kręgosłup!
Możliwe, że ma Pani skoliozę, czyli boczne skrzywienia kręgosłupa od lat,
GIMNASTYKA KOREKCYJNA, pływanie, regularne ćwiczenia,
Wygodny materac i dobry sen!
Chyba nie warto często się naświetlać badaniami RTG, TK czy MRI, bo to nic nowego nie wniesie!