Bóle barku po skoku na bungee

W sierpniu skoczyłam na bangee, poczułam szrpnięcie w barku prawie nie ruszałam ręką, powoli ruchomość wraca ale ból przy ruchach (których bark jeszcze nie lubi????)-do tyłu (od siebie)jest ogromny, czy tak długo jeszcze pocierpię? lekarz mówi że do pół roku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza, który ma możliwość zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych.