Bóle po uszkodzeniu barku

4 miesiące temu upadłem, podpierając się lewą ręką. Uszkodziłem sobie (chyba) bark. Do dziś odczuwam ból w miejscu złączenia ręki z barkiem. Kładąc wyprostowane ręce za głowę, mięśnie tam są strasznie napięte, u prawej ręki-luźne. Wykonując proste ćwiczenia(np. obracanie rekami), lewa ręka ogranicza ruchy, stwarzając ciągnący, uciążliwy ból. Byłem u 2 lekarzy jeden przepisał ketum w żelu, drugi stwierdził, że to szok i minie... Nadal boli, co to może być, czy tak zostanie czy da się to leczyć?

Dzień dobry,

Proponuje wykonać badanie usg w celu sprawdzenia czy nie doszło do złamania- dolegliwości bólowe utrzymują się dość długo jak na zwykłe stłuczenie.

Pozdrawiam serdecznie.