Bóle brzucha a udział w kolizji drogowej

Witam. Czy bole podbrzusza i dolegliwosci o ktorych wspomnialam moga byc spowodowane kolizja drogowa ktora mialam 17-11-12 chodzilaw wtedy z usztywnionym odcinkiem szyjnym, odcinek ledzwiowy tez dokuczal ale skupili sie na kr.szyjnych. bole podbrzusza zaczely sie jakos w styczniu,lutym. Tylko to mi przychodzi do glowy. Rozwazalam ten endometrioze gdyz w tym kierunku nie byly robione badania, jednak nie zgadzaja sie wszystkie objawy. Prosze o rade Dziekuje za pomoc

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani zgłasza raczej nie są wynikiem kolizji drogowej, która miała miejsce przed rokiem. Co jak co ale tego typu objawy pojawiały by się dużo wcześnie, jeżeli miały by związek z w/w. Warto przeprowadzić diagnostykę endometriozy pomimo nie do końca spójnych objawów. Warto szukać przyczyny.