Bóle brzucha i biegunki a problemy z wyprożnianiem

Witam, mam problem z brzuchem od tygodnia męczą mnie straszne biegunki bez względu na to co zjem, ból brzucha nie znika nawet po wypróżnieniu. Brałam tabletki ale nic nie pomagały. Mam bóle wokół lewego jajnika takie kłucie i jakby ucisk, ból czasami delikatnie promieniuje do krocza (i tez okres mi się spóźnia o tydzień). Chciałabym wiedzieć co to może oznaczać i czy przez to może mi się spóźniać okres.

Aleksander Ropielewski

Stany zapalne, infekcje miednicy mniejszej mogą powodować zaburzenia okresu oraz bóle udzielone. Bez przeprowadzenia badania nie jestem jednak w stanie stwierdzić na ile to problem gastrologiczny a na ile ginekologiczny jest powodem Pani dolegliwości i sugeruję kontakt z lekarzem.