Biegunki i zaparcia na zmianę oraz wzdęty brzuch

Witam, Od jakiś 2 lat mam problemy z brzuchem, raz mam zaparcia, raz biegunki i codziennie wzdęty brzuch. Po badaniu endoskopowym stwierdzono Helicobakter, wyleczylem antybiotykami ale problem pozostał. Mam tez cały czas problemy z zatokami, bóle głowy, uszu, migdalkow. Dodatkowo odczuwam zmęczenie, apatię czasem mam stany depresyjne . Chciałbym wiedzieć co to może być. Odwiedziłem już wielu lekarzy lecz żaden nie dał mi odpowiedzi i nie wyleczył.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy rozszerzyć diagnostykę gastrologiczną. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.