Bóle brzucha i biodra a rak

witam- mam bole brzucha z lewej w okolicy biodra raczej jego górnej cześci -ból wydaje sie być wędrujący -(boli raz wyzej raz niżej )promieniuje tez do tyłu i czasem do lewej nogi - dwa lata temu mialam usuwany polip na esicy - -obecnie przeprowadzone badania czyli usg badanie krwi i kalu na krew utajoną - nic nie wykazaly - markery nowotworowe jajnika i jelita grubego w normie - boje sie ze to rak !! czekam na rezonans juz 3 ,miesiąć --co robić ???/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Oprócz problemów gastrologicznych opisane objawy mogą być także wynikiem schorzeń kręgosłupa czy też patologii w obrębie układu moczowo-płciowego. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na MRI. Do tego czasu powinna Pani jednak udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.