Bóle brzucha i piersi po zażyciu tabletki po a ciąża

Witam, wraz z chlopakiem uprawialismy sex bez zabezpieczenia( o ile mozna to tak nazwac, bo trawalo to ok 5-10 sekund) 3 godziny pózniej wzielam tabletke escapelle, gdyż nie byliśmy pewni, że nic nie poleciało ( ja nic nie czulam) Dodam, że bylo to 10.10, a ostatnia miesiaczke mialam 29.09. Teraz odczuwam bóle podbrzusza (szczególnie pulsowanie lewego jajnika), mam gęstrzy białawy śluz i obolałe piersi Czy istnieje duże prawdopodobienstwo, że moge być w ciązy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.