Bóle brzucha i podbrzusza, suchość w gardle, ból gardła i uczucie lęku

od 2 mies. mam bole brzucha podbrzusza i przeala mi sie w nim. kolanoskopia gastroskopia i usg ok badania pod. krwi ok z małym wychyleniem na alergie tarczyca ok do tego objawy: światłowstręt suchość w gardle ból gardła bolące żebra bol w okolicach serca i bol z lewej strony pod łopatką czasem tak mocny i kujący że mam objawy lęku jestem na diecie i od tyg biore lek promolan 50mg proszę o opinie specjalisty co to może być i jakie badania mogę dodatkowo zrobić i czy udać sie do psychologa??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli zostanie wykluczone podłoże somatyczne dolegliwości proponuje udać się do psychiatry.