Bóle brzucha i wodobrzusze u 55-latki

Czy muszę stosować specjalną dietę. Przy dolegliwościach, które opisałam w poprzednim pytaniu. Od 6 lat mam biegunki oraz wolne stolce. Mam również bóle w lewym dolnym odcinku brzucha. Czuję pod palcami wybrzuszenie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. W celu postawienia rozpoznania zalecam pilną wizytę u lekarza rodzinnego oraz ginekologa i ewentualnie chirurga. Zaleca się także wykonanie USG jamy brzusznej i morfologii krwi obwodowej. Pozdrawiam