Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból górnej części brzucha promieniujący do pleców

Od jakiś 3 tygodni boli mnie górna część brzucha.Raz lewa, raz prawa strona. Ostatnio ból zaczął promieniować do pleców. Bolą mnie kości i czuję ogólne zmęczenie. Byłam u lekarza i zlecił mi USG jamy brzusznej i badanie moczu, jednak to nic nie wykazało. Ból nie jest bardzo ostry, ale przeszkadza. Brak wymiotów, biegunek itp. Od wczoraj cały czas się pocę, jest mi gorąco, a w domu mam dość niską temperaturę bo około 18st. Ciśnienie i tętno w normie.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na białko

Białko w moczu wykrywa się w czasie badania ogólnego moczu. Źródeł białka w moczu może być wiele. Sprawdź jakie mogą być przyczyny ? opowie o tym lek. Łukasz Dubielecki.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam. Diagnoza na podstawie samych objawów jest trudna do postawienia. Powyższe objawy mogą być wynikiem zakażenia wirusowego bądź bakteryjnego ale także dolegliwości wątrobowych lub trzustkowych. Zaleciłbym dodatkowo o wykonanie morfologii krwi obwodowej, CRP i OB, prób wątrobowych oraz trzustkowych, ewentualnie RTG jamy brzusznej. W razie nasilenia lub nieustępowania dolegliwości potrzebna jest dalsza szczegółowa diagnostyka u specjalisty gastroenterologii. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy