Bóle brzucha i zaparcia u 7-latka

Moj syn ma 7 lat. Praktycznie od zawsze ma zaparcia. Wiec kupka albo nie moze wyjsc Bo zavduza albo wypada ohydnie smierdzaca breja. Byl leczony na nadkwasote(refluks niewyrosniety) byl diagnozowany na bole sercowe (extra uderzenia). Strasznie cierpi na napadowe bole brzucha. Az blednie jak go zaboli. Mial jakies badania krwi ale wyszly ok. Nietolerancji laktozy nie ma. Co to moze byc? Czego szukac? Dostaje movicol saszetki na regulacje. Je dobrze pije tez. Prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że najlepiej byłoby udać się z dzieckiem do gastroenterologa dziecięcego. Bez wykonania badania lekarskiego wraz z łączną analizą wyników badań dodatkowych nie można nic więcej powiedzieć.