Bóle brzucha od miesiąca a wyniki badania krwi

Witam od około miesiąca pobolewa mnie brzuch zrobiłam sobie sama wyniki krwi białko C reaktywne 61,6 przeciwciała przeciwko Helicobakter niereaktywne CA 19-9 5,95 trzy lata temu miałąm robione gastroskopie w której wyszło ze mam zapalenie żołądka i nadżerki w przełyku czy wyniki które mam są prawidłowe czy czy powinnam sie czegos obawiać (choroby nowotworowej ) proszę o poradę

Aby przeanalizować wyniki badań laboratoryjnych należy podać normy laboratoryjne i jednostki w jakich są podane wyniki. Każde laboratorium ma swoje normy. Bóle brzucha mogą być spowodowane nawrotem stanu zapalnego w zakresie żołądka i przełyku. Taki stan zapalny w ogóle nie musi być związany z zaburzeniami w zakresie badań laboratoryjnych we krwi.