Bóle brzucha a prawidłowe wyniki USG, badania krwi i moczu

Od miesiaca mam bole po prawej stronie brzucha, blisko pepka.Ustepuja i wracaja,Prawa strona brzucha jest tam nieco wieksza jak dotykam ręka. Robilam badania krwi,moczu i USG i nic nie wyszlo. Co wiec mi dolega?

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania czym spowodowane są opisywane przez Panią dolegliwości. Być może bóle związane są z patologią w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego (zapalenie, nadżerki, owrzodzenia). USG jamy brzusznej nie zobrazuje stanu żołądka i jelit. Trzeba w takim wypadku rozważyć wykonanie gastroskopii. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.