Bóle brzucha w górnej części

Dobry wieczor mam pytanie od marca boli mnie brzuch w gornej czesci . Mialam robiona morfologie usg i gaskostropie wszystko wyszlo w porzadku ale bol nie ustaje . Jakie powinnam zrobic jeszcze badania ?

Być może ból związany jest np. z zespołem jelita drażliwego, może z jakąś patologią w zakresie odcinka piersiowego kręgosłupa. Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się na kontrolę do lekarza, który zaleci dalszy sposób postępowania. Ja bez bezpośredniego badania nie wyjaśnię po tak pobieżnych informacjach klinicznych przyczyn Pani dolegliwości.