Ucisk w górnej części brzucha, drętwienie policzków

Od wielu tygodni mam dziwny ucisk w gornej czesci brzucha(tuz pod zebrami). USG jamy brzusznej, gastroskopia, enzymy watrobowe i trzustkowe -ok, morfologia, CRP, TSH tez ok. Mialam helicobacter i lamblie.Jestem przeleczona. Dodatkowe dolegliwosci to jakby dretwienie policzkow i ucisk w skroniach. dziwna reakcja twarzy (szczeki) na kwasne rzeczy. (Mam wrazenie ze ma to zwiazek z ukladem trawiennym). Czasami problem z mowieniem. Czuje sie zmeczona i mam zawroty glowy. Gdzie mam szukac pomocy?

Takie objawy raczej mają związek z patologią w zakresie układu nerwowo typu jakiś neuragii czyli samoistnego podrażnienia nerwów obwodowych. Radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z neurologiem.