Co oznacza ucisk w obrębie brzucha?

Dwa tygodnie temu pod prawym lewym żebrem poczułem dziwny ucisk, tak jakby ktoś mi położył kamień na wątrobie. Trwa to do dziś cały czas. Niby to nie ból ale dyskomfort. Po prawej gornej czesci brzucha czuje tez ucisk tak jakby w jednym miejscu mi chcialo rozerwac miesnie ale nie czuc zadnego guza. Mam 25 lat.Nie pije alkoholu ani nie pale papierosow. Jak sie przekrecam na lozku lub gdy siadam to czasami czuje bardziej ten "bol" jak cos dotnie mi tej czesci watrobowej. Zadnych atakow nie mam. Zgaga sporadycznie wzdecia tez. Nie mam problemu z wyproznianiem. Jedyne co to mam otylosc brzuszna lecz nie jakas bardzo dużą. Wiem, ze powinienem udac sie do lekarza ale troche sie obawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć , proszę zgłosić się na wizyte u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie .