Co oznacza drętwienie podniebienia?

Witam, od wczoraj zauwazylam dretwienie i oslabione czucie w lewej czesci podniebienia oraz gornej czesci policzkow. Dodatkowo od jakiegos czasu mam nieswiezy oddech, z ktorym nie potrafie sobie poradzic. Dodam, ze od dluzszego czasu, po zdjeciu aparatu stalego nosze cos na podobienstwo protezy z uzupelnieniem dwoch dwojek, ktorych nigdy nie mialam. Zwracam sie z pytaniem, poniewaz jedyna choroba, ktora pokazal mi internet to rak jamy ustnej. Czy jest mozliwosc, ze nie jest to cos az tak powaznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne