Przelewanie w brzuchu, zaparcia, burczenie i bóle żołądka

Panie dokgorze mam przlewanie w brzuchu glownie w gornej czesc straszne zaparcia burczenie i czeste bole zoladka najgorsze z ranna takie cos jak ssanie dodam jeszcze ze mialam wykonane badanie usg jamy brzusznej i gastroskopie wszystko wyszlo dobrze poza bakteria helikobakter ktora stwierdzono dostalam leki antybiotyk i przeszlo minelo dwa miesiace i znowu objawy wrocily czy to znaczy ze jeszcze mam to swinstwo?najgorsze sa te burczenia i przelewnie w brzuchu nawet w nocy prosze o porade

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zespołu jelita drażliwego. Sugeruję konsultację z gastroenterologiem.