Dyskomfort w prawej pachwinie

Od jakiegoś czasu co jakiś czas boli mnie/czuję dyskomfort w prawej pachwinie. Nie wiem co to może być, boję się, że to przepuklina albo coś poważnego. Dodam, że zauważyłam u siebie objawy jelita nadwrażliwego. Czy to może mieć jakiś związek?

Raczej ból taki w pachwinie nie powinien mieć związku z zespołem jelita drażliwego. To raczej całkiem oddzielna sytuacja. Ból w pachwinie może mieć związek np. z występowaniem przepukliny, może być związany ze zmianami patologicznymi w kręgosłupie czy stawie biodrowym. Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do chirurga, bo tylko badanie chirurgiczne może wyjaśnić tą sytuację.