Ból w pachwinie po przebudzeniu

witam. Gdy rano wstaję mam ból w lewej pachwinie po paru godzinach ustepuje .co może być przyczyną tego bólu ? jestem mężczyzną mam 53 lata

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Jeśli w pachwinie nie wyczuwa Pan sobie żadnego zgrubienia (wykluczenie przepukliny) to być może ból ten związany jest z jakąś neuralgią będącą odzwierciedleniem jakiejś patologii w zakresie kręgosłupa. Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza.