Bolesność brzucha a zaburzenia lękowe u 32-letniej osoby

bol brzucha w nadbrzuszu i na wysokosci zeber bol przypominajacy jakby po uderzeniu . bol przy pochylaniu i innych ruchach .w pozycji lezacej nie chodze w spadniach ciasnych w pasie. bardzo sie boje poniewaz cierpie na zaburzenia lekowe.co to moze byc pomozcie . dodam iz jestem 5 lat po wycieciy pecherzyka zolciowego i cierpie na chorobe wrzodowa

Na podstawie samych tylko podanych objawów bez bezpośredniego badania trudno określić z czym związane są te dolegliwości. Mogą mieć związek z chorobą wrzodową (do rozważenia gastroskopia), z patologią w zakresie odcinka piersiowego kręgosłupa (RTG odcinka piersiowego kręgosłupa), a być może związane są z zaburzeniami psychosomatycznymi. Trzeba w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza, który po bezpośrednim badaniu zaleci dalszy sposób postępowania.