Ból w okolicy żołądka i pępka oraz bóle pleców po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

Dobry wieczor, szukam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie co moze mi dolegac. w 2006 roku mialam usowany woreczek zolciowy a dzisiaj odczowam silne klocia i bol w okolicach zoladka po obu stronach, ale bardziej po prawej w okolicach blizn po laparaskopi jak i rowniez klocie w gorej czesci pepka rowniez gdzie mam blizne. do tego dochodza bole plecow czasami przy kregodlupie a czasami miedzy zebrami. bol nasila sie podczas wysilku w pracy do tego stopnia ze czasami nawet nie moge sie wyprostowac.

Witam! Opisane dolegliwości mogą być związane z obecnością choroby wrzodowej żołądka, kamicy nerkowej lub zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Niestety nie da się postawić pełnej diagnozy bez przeprowadzenia bezpośredniego badania dlatego proponuję zgłosić się do lekarza POZ.