Uczucie pobolewania w okolicy pępka dwa tygodnie po usunięciu pęcherzyka żółciowego

witam serdecznie dwa tygodnie temu miałam usunięty pęcherzyk zolciowy do dziś odczowam pobolewanie-klocie z prawej strony niedaleko pepka dodam ze w dziure w pępku mam otwarta ponieważ pojawila się tam ropa i mam sciagniete szwy z rany wciąż leci jakas wydzielina ale bez zapachu proszę o rade co to jest to klucie czy to normalne?

Witam!
Rany przy pępku po laparoskopii goją najtrudniej. W Pani przypadku w ranie pojawił się krwiak, który następnie zropiał. Po zdjęciu szwów jama ropnia uległa opróżnieniu sprawa ulegnie wyleczeniu. Pobolewanie i kłucie w okolicy pępka związane jest ze szwami, które zostały założone na otwór po instrumencie przez który był wprowadzony do brzucha. Bywa, że znaczne rozmiary pęcherzyka zmuszają chirurga do powiększenia tego otworu, dlatego istnieje konieczność bardzo dobrego zaopatrzenia szwami tego miejsca aby w przyszłości nie powstała przepuklina. Proszę zmieniać opatrunki wg zaleceń a wszystko będzie dobrze i rana szybko się wygoi.
Pozdrawiam