Przeszywający ból w okolicy obojczyków po operaji laparoskopowej usunięcia pęcherzyka żółciowego

Witam.. jestem po operacji laparoskopowej usuniecia woreczka zolciowego . Boli jak po kazdej operacji. Alw niepokoi mnie okropny bol w okolicach obu obojczykow.. okropnie przeszywajacy bol. Operacja byla pod narkoza. Pozdrawiam

Witam!
Ten ból minie, kiedy wchłonie się gaz,(CO2) który wypełniał jamę brzuszną w czasie operacji. Trwa to od kilku godzin czasem do 2 dni. Proszę uspokoić, to nic nadzwyczajnego, czasem się zdarza.