Ból żołądka po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam . 2tyg temu mialam loporoskopowo usuwany woreczek zolciowy .Od kilku dni dokucza mi dziwny bol zoladka taki skurcz ktory trzyma kilka godz I puszcza towarzyszy przy tym rwanie w dole plecow.W czoraj bylam na zdjeciu szwow lekarz zrobil mi USG I stwierdzil ze podrazniona jest watroba trzustka,zoladek I niby z tad ten bol.Z racji ze karmie dziecko 5m piersia to Nic nie moze wieecej zrobic tam powiedzial ,zalecil nospe I polprazol ktory juz biore .jak pozbyc sie tego podraznienia?

Trzeba stosować dietę wątrobową i leki jak zalecił chirurg. Dolegliwości w przeciągu 2-3 tygodni powinny stopniowo ustępować. Jeśli do tego nie dojdzie zgłosić się na kontrolę do chirurga. Być może konieczne okaże się wykonanie np. kontrolnego USG albo też gastroskopii.