Usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową a krwiak w pępku

witam serdecznie miałam miesiąc temu usunięty woreczek metoda laparaskopowa,przeszlam to ciężko gdyż jestem osoba wrazliwa idąc na zdjecie szwow okazało się ze pepek zle się zagoil i hirurg poprawial narosl miałam tez usg i niby wszystko ok .teraz kiedy minol miesiąc rozbolał mnie pepek w srodku jest zgrubienie,poszlam na kontrole do chirurga który mnie operowal zbadal mnie dotykając reka brzuch i pepek stwierdził ze te zgrubienie zmięknie a na usg wyszlo ze mam małego krwiaka martwię ?

Witam. Miesiąc to w skali gojenia krótki czas. Przez pępek usuwa się ten "wyrzucany" woreczek i stąd niewielkie miejscowe kłopoty - powtarzam - niewielkie = spokojnie, wszystko się wygoi, a małe krwiaki wchłoną się bezproblemowo.