Zatrzymanie miesiączki po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

witam 12 .02.2014 mialam laparaskopowe usuwanie pecherzyka zólciowego podczas miesioczki juz minol ponad miesioc od operacjii a miesioczki nie ma czy mogla sie zatrzymac na 9 dni gdyz test ciozowy jest negatywny

Takie zaburzenia w miesiączkowaniu po operacjach różnego typu ze znieczuleniem często się zdarzają. Radzę odczekać jeszcze 2 tygodnie. Jeśli krwawienie miesiączkowe przez ten czas się nie pojawi wykonać test ciążowy i jeśli wyjdzie dodatni czy ujemny pilnie skonsultować się z ginekologiem w tej sprawie.