Co stosować na refluks żołądkowo-przełykowy po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego?

mam takie pytanie 2 marca 2016 r. mialem operacje laparoskopowo usuniety pecherzyk zolciowy po miesiacu wrocilem do szpitala z zoltaczka mechaniczna kamienie w przewodach zolciowych mialem usuwane endoskopowo caly czas mam diete a mimo to zrobil mi sie refluks pieczenie w przelyku i bole zoladka mam gastroskopie wyznaczona na 25 lipca moze cos by mi pani polecila brac na ten refluks bo tak mi dokucza ze trudno wytrzymac

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie