Na co wskazuje wynik badania poziomu kwasu foliowego u 31-latki?

Witam! W sierpniu miałam zdiagnozowane zapalenie żołądka i mały wrzód. Brałam IPP ,później była przerwa i teraz znowu biorę przez nadkwasotę. Za szybko odstawiłam leki. Robiłam ostatnio badania na kwas foliowy i B12. Wszystko mieści się w normie , kwas foliowy wynik 4.50(3.10-20.50) B12 wynik 345 (187-883).To dobre wyniki czy nie bardzo?
KOBIETA, 31 LAT 5 miesięcy temu

Stężenie kwasu foliowego i wit. B12, które Pani przedstawiła mieszczą się w zakresie referencyjnym- są prawidłowe. Może Pani rozważyć suplementację kwasu foliowego, jeżeli planuje Pani zajść w ciążę.