Jak rozumieć wynik kwasu foliowego?

Dzień dobry. Chciałabym zapytać jak rozumieć wynik kwasu foliowego z laboratorium po pobraniu krwi. Wynik jest następujący : znak większości i 20. Norma 0,6-20,0. Rozumiem że więcej niż 20 ale nie wiem ile. Będę wdzięczna za odpowiedź

Najwyraźniej laboratorium, w którym wykonała Pani badanie nie precyzuje stężenia, jeżeli wynik przekracza wartości referencyjne. Może Pani skontaktować się z laboratorium i spróbować dowiedzieć się, czy wykonano dokładniejsze oznaczenie.